Gökçem Video & Fotoğrafçılık
                                              “Görsel Sanatlar”

            “Sanatlı Bir Eser ,Sanatkar İcap Eder”             1982 senesinde İstanbul’da kurulan Gökçem Fotoğrafçılık 36 senedir fotoğrafçılık         sektöründe hizmet vermektedir.
 

        Kurulduğu  yıldan 2004 yılına kadar analog olarak kullandığı sistemleri 2004 yılı itibarı ile  dijital sisteme geçiş yapmıştır. Son sistem çekim ve baskı imkanlarıyla günümüz teknolojisine uygun olarak hizmetlerini profesyonel ekip ve ekipmanlarla sürdürmektedir.

        Fotoğraf ve kamera çekimlerinin sadece deklanşöre basmak olmadığını , fotoğrafı  çekenin yaratıcılığı ile çekim amacını anlatan değerler katması gerektiğini elemanlarımıza anlatıyoruz , anlatmaktayız.

        Elemanlarımızı genelde  fotoğraf konusunda  eğitimli ve yaratıcı , çekimler üstüne  eğitimi olan kişilerden seçip , tüm çekimlerimizde amatör ruh ve profesyonel düşünceyle hareket etmeyi amaç edindik. Tüm çekimlerde fotoğraf ve kamera çekim hizmetinden  istenenin sadece o anı görüntülemek değil çekimlerin seyrinden zevk duyulmasını sağlayabilmek hedefimiz oldu.

Firmamız kurulduğumuz yıldan bu yana, askeri tesislerle çalışmakta olup sektördeki güvenilirliğini bu sayede kanıtlamakla birlikte , özel sektör firmaları , ajanslar , prodüksiyon şirketleri , fuar kuruluşları ve devlet kuruluşlarıda  hizmet kalitemizi ve ağımızı belgelemektedir.

         İlkemiz : ‘Altına imzamızı attığımız her iş, yapabileceğimizin en iyisi olmalıdır.’